ВАКС продовжив обов'язки довіреній особі бізнесмена Кауфмана

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваному.
Борис Кауфман

Вищий антикорупційний суд продовжив до 6 травня строк дії обов'язків, покладених на Костянтина Єфремова. Йому НАБУ і САП відводять роль довіреної особи бізнесменів Бориса Кауфмана і Олександра Боруховича у справі про злочинну організацію в Одесі.

Таке рішення 6 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд узяв під варту підозрюваного Костянтина Єфремова. Альтернативою йому визначили 19,8 млн грн застави. Цю заставу внесли і підозрюваний вийшов із СІЗО. На нього поклали такі обов'язки: прибувати на першу вимогу; повідомляти про кожне відлучення з міста Одеси з зазначенням маршруту руху та необхідного часу для повернення до місця проживання; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватись від спілкування з підозрюваними, а також свідками та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив продовжити обов'язки.

«Клопотання прокурора - задовольнити частково. Продовжити строк дії обов'язків, покладених ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 07 грудня 2022 року на підозрюваного (Костянтина Єфремова – ред.) до 6 травня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року НАБУ і САП затримали бізнесменів Кауфмана і Грановського. За версією слідства, восени 2021 року, після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації, що спеціалізувалася на корупційних схемах незаконного вибуття майна з комунальної власності Одеси, на її місті з'явилася нова.

Ця організація взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом. Задля безперебійності реалізації поставлених цілей організатори налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, про що свідчать докази, здобуті НАБУ і САП під час розслідування.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: