Офіс генпрокурора заочно повідомив про підозру нардепу ОПЗЖ Волошину

Читать на русском
Українська спецслужба зібрала достатньо доказів для повідомлення про підозру члену парламенту від ОПЗЖ, який переховується за кордоном.
Олег Волошин

Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань та Офіс генерального прокурора заочно повідомили про підозру у державній зраді народному депутату від фракції ОПЗЖ Олегу Волошину.

Про це повідомляють прес-служби органів.

«На основі доказів, які зібрала контррозвідка СБУ, підозру у державній зраді отримав народний депутат України Олег Волошин. Як свідчать матеріали слідства, протягом 2020-2021 років цей парламентар сприяв військово-політичному керівництву рф у підривній діяльності проти України», – інформує СБУ.

Як встановило слідство, Волошин цілеспрямовано маніпулював суспільною думкою українців в інтересах країни-агресора. Зокрема, подавав викривлену інформацію про військово-політичну та соціальну сферу нашої держави у своїх виступах та інтерв'ю. На думку органів, ця та інша діяльність Волошина доводить, що він свідомо діяв на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

«Наразі генеральним прокурором складено повідомлення про підозру народному депутату України за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). У рамках відкритого кримінального провадження співробітники СБУ спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Офісу генерального Прокурора проводять слідчі дії за адресами реєстрації фігуранта та його родичів і зв'язків. Проводиться комплекс заходів щодо притягнення Волошина, який наразі переховується від правосуддя за кордоном, до справедливої відповідальності», – додали в СБУ.

Нагадаємо, під час засідання 13 січня Рада проголосувала за дострокове припинення повноважень народних депутатів Андрія Деркача, Віктора Медведчука, Тараса Козака та Рената Кузьміна.

Раніше президент Володимир Зеленський позбавив їх українського громадянства.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: