Норвегія встановила ліміт цін на російську нафту

Читать на русском
У рамках санкцій Норвегія запровадила обмеження цін на рівні 60 доларів за барель сирої російської нафти.

У рамках санкцій Норвегія запровадила обмеження цін на рівні 60 доларів за барель сирої російської нафти.

Про це повідомляє офіційний сайт уряду країни у четвер, 8 грудня.

Ціни на пальне: як змінювалася середня вартість бензину, газу та дизеля у 2021-2022 рокахЯк минулого і цього року змінювалася середня вартість бензину, дизельного палива та автогазу – на інфографіці.

«У рамках санкцій Норвегія запровадила цінову стелю у 60 доларів за барель сирої нафти з росії. Це відповідає стелі цін, схваленій ЄС та країнами G7. Стеля ціни на нафту допоможе знизити доходи росії від продажу сирої нафти до третіх країн», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра закордонних справ Норвегії, країна продовжує підтримувати ЄС та інших союзників щодо санкцій проти росії, щоб підтримувати тиск на уряд країни та її прихильників.

Зазначено, що вже діє заборона на імпорт, купівлю та передачу російської нафти до Норвегії, ЄС та третіх країн, яка набула чинності 5 грудня. Із впровадженням граничної ціни надається звільнення від заборони надання професійної допомоги, посередницьких послуг, фінансування та фінансової допомоги для транспортування, торгівлі та посередництва російської сирої нафти, що продається нижче за фіксовану граничну ціну.

Нагадаємо, Норвегія перерахує 14,5 млн. на Військову допоміжну місію ЄС для України.

Зазначимо також, що Італія скоротила залежність від російського газу.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: