Опалювальний сезон: Шмигаль повідомив про зменшення температурного мінімуму в квартирах

Читать на русском
Температурний мінімум у житлових приміщеннях взимку буде знижений до 16 градусів, тому що в нинішніх умовах газ і вугілля слід використовувати економно.

Температурний мінімум у житлових приміщеннях взимку буде знижений до 16 градусів, тому що в нинішніх умовах газ і вугілля слід використовувати економно.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль під час засідання уряду у середу, 12 жовтня.

«Після включення опалення ми закликаємо економно використовувати газ та вугілля. Так, це означає зниження температури у квартирах. Мінімально допустиме значення цієї зими буде 16 градусів, а середнє – 18 градусів. Це потреба і це наш внесок у перемогу. Адже від кожного з нас залежить, як ми пройдемо цю зиму» - сказав Шмигаль.

Опалювальний сезон: яка температура в будинках українців, американців і європейцівАналітики «Слова і Діла» порівняли, в яких країнах взимку - розпечені батареї, а де економлять так, що по ночах гріються за допомогою котиків

Водночас він запевнив, що тарифи на опалення, як і на газ, воду, електроенергію, не підвищуватимуться.

«Важливо розуміти, що російські терористи намагатимуться використати холод як свою зброю. У їхній хворій уяві українці, котрі сидять кілька годин без світла, – це і є перемога. Вони гадають, що так змусять нас капітулювати. Цього не буде», - додав прем'єр.

Шмигаль закликав українців ретельно готуватися до зими - за його словами, бажано, аби в кожної родини був запас необхідних базових речей: теплий одяг, свічки, ліхтарики, батарейки. Це важливо підготувати на випадок, якщо внаслідок масованих ракетних обстрілів зникне світло чи тепло.

Раніше в Кабміні повідомили, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться, коли температура повітря впаде нижче за 8 градусів тепла. При цьому температура у житлових приміщеннях взимку буде не менше ніж 18 градусів.

Очільник «Нафтогазу» заявляв, що на українців чекає найхолодніша зима за останні десятиліття. При цьому, за словами Вітренко, опалювальний сезон розпочнеться пізніше і завершиться раніше, ніж зазвичай.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: