Українці в Польщі можуть обміняти свої водійські права на нові – МВС

Читать на русском
ромадяни України, які наразі перебувають у Варшаві, можуть звернутися до підрозділів Державної міграційної служби України за обміном посвідчення водія.

Громадяни України, які наразі перебувають у Варшаві, можуть звернутися до підрозділів Державної міграційної служби України за обміном посвідчення водія та отримати таку послугу протягом дня.

Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик під час сьогоднішнього брифінгу.

Він підкреслив, що йдеться саме про обмін посвідчення, а не його відновлення.

Розмитнення машин через «Дію»: у Мінцифри розповіли про процедуруРозмитнення машини в Україні. Як власнику провести розмитнення автомобіля через програму Дія.

«Будь-який громадянин України може звернутися фізично, перебуваючи у Варшаві, до підрозділів Державної міграційної служби. Подає документи для можливості обміну посвідчення водія. Обмінювати його можна, якщо змінилися анкетні дані, минув термін дії, якщо вона пошкоджена і т.д. Фізично приймаються документи для розгляду саме у Варшаві. Надсилаються каналом електронної пошти саме до Києва. Тут ми перевіряємо можливість обміну посвідчення та підтверджуємо. Далі робота за нашими колегами у Варшаві. У день звернення наш водій отримає нове посвідчення водія. Наголошую – це відбувається протягом дня», - сказав начальник центру.

За його словами, час роботи відповідних установ відповідає часу роботи територіальних сервісних центрів МВС у Києві. Працюють територіальні сервісні центри з вівторка до п'ятниці з 9:00 до 18:00. У суботу працюють із 9:00 до 16:45.

Які документи потрібно надати для обміну:

  • паспорт або ID-картку,
  • ідентифікаційний код,
  • старе посвідчення водія
  • медична довідка на час війни скасована.

Рудик додав, що Головний сервісний центр МВС розширюватиме кордони разом із ДМС, додаватимуться й нові послуги, зокрема відновлення втраченого посвідчення.

«Ми бачимо попит серед наших громадян у Варшаві, він динамічно зростає. Ми розширюватимемо нашу діяльність в інших країнах та містах разом із Державною міграційною службою. Механізм співпраці налагоджений, він простий і прозорий. Інформація, яку надають громадяни, каналами захищеного зв'язку потрапляє в Україну для ухвалення відповідного рішення», - розповів він.

Раніше стало відомо, що в Україні запрацювали нові правила отримання посвідчення водія.

Нагадаємо, Кабінет міністрів спростив українцям навчання та процедуру отримання посвідчення водія в Сервісних центрах МВС.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал