Маск призупинив покупку Twitter через «побоювання щодо Третьої світової війни» – ЗМІ

Читать на русском
Ілон Маск призупинив операцію з покупки Twitter напередодні виступу путіна 9 травня. В особистому листуванні бізнесмен заявив, що в угоді немає сенсу, якщо ми рухаємося до Третьої світової війни.

Засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск вирішив відкласти покупку компанії Twitter перед виступом володимира путіна 9 травня. Бізнесмен заявив, що угода не матиме сенсу, «якщо ми рухаємося до Третьої світової війни».

Про це повідомляє видання Business Insider з посиланням на особисте листування, оприлюднене під час судового розгляду.

8 травня Маск надіслав повідомлення банкіру Morgan Stanley. У ньому він посилається на майбутній виступ президента росії володимира путіна.

«Давайте пригальмуємо лише на кілька днів. Завтрашня промова путіна справді важлива. Немає сенсу купувати Twitter, якщо ми рухаємося до Третьої світової війни», – йшлося у повідомленні бізнесмена.

Зачитуючи це повідомлення, юрист Twitter повторив аргумент компанії про те, що Маск порушує контракт, і його єдина мотивація для виходу з угоди – стурбованість особистими фінансовими проблемами.

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що Ілон Маск укладає угоду про покупку Twitter Inc. за 44 мільярди доларів.

У травні бізнесмен оголосив про тимчасове призупинення угоди. А 9 липня Маск відмовився від покупки Twitter через те, що компанія не виконала договірних зобов'язань.

Після цього компанія подала на нього до суду.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал