Папа Римський заявив про «велике бажання» відвідати Київ

Читать на русском
Getty Images

Папа Римський Франциск заявив, що дуже хоче відвідати Україну, щоби покласти край війні, яку він неодноразово засуджував.

Про це він сказав у літаку під час подорожі з Рима до Канади, передає Reuters.

«Я маю велике бажання поїхати до Києва», – зазначив Франциск у відповідь на запитання про можливу майбутню поїздку в Україну.

В одному з інтерв’ю понтифік вже висловлював сподівання, що зможе поїхати до москви й Києва незабаром після своєї поїздки до Канади.

Раніше повідомляли, що Папа Римський Франциск може в серпні цього року відвідати з візитом Україну. Однак це не точні дані, оскільки можливість візиту буде залежати насамперед від стану здоров'я понтифіка - чи зуміє він подолати дорогу і прибути в Україну.

Також нагадаємо, Папа Римський Франциск назвав російський ракетний удар по торговому центру у Кременчуці останнім «варварським» нападом у країні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: