У Маріуполі під завалами одного з будинків виявили понад сотню тіл загиблих – радник мера

Читать на русском
У Лівобережному районі Маріуполя під завалами будинку знайшли понад сто тіл загиблих. Але окупанти не планують діставати та ховати тіла.

У Лівобережному районі Маріуполя під завалами одного з житлових будинків, у який влучила авіабомба, виявили понад сотню тіл загиблих. Але діставати та ховати загиблих російські окупанти не планують.

Про це написав радник мера міста Петро Андрющенко.

Радник мера про ситуацію у Маріуполі: Не життя, а виживанняУ Маріуполі залишилося близько 130 тисяч мешканців, їхнє життя зараз схоже на виживання – треба десь дістати їжу та воду, житло зруйноване, медицини немає.

«Нові сумні знахідки. При обстеженні будівель в Лівобережному районі в будинку з влучанням авіабомби на перехресті пр. Перемоги та бул. Меотиди знайдено понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення і поховання окупанти не планують. Продовжується ексгумація. В пріоритеті двори шкіл та дитячих садочків. Після ексгумації тут обробляють ями від запаху. На вулицях і по дворах після ексгумацій оброблення не проводиться», – розповів Андрющенко.

Нагадаємо, окупанти також продовжують зносити у Маріуполі пошкоджені будинки. При чому мешканців попереджають про це за добу до демонтажу, а більшості нікуди чи нема на чому виїхати.

У місті також стрімко погіршується гуманітарна ситуація. Окрім води, мешканцям не вистачає їжі.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: