Навчальний рік з 1 вересня розпочнеться в режимі офлайн – заступник міністра

Читать на русском
З 1 вересня школярі та студенти почнуть навчатися в офлайн-режимі, попередили у Міністерстві освіти.

Навчальний рік з 1 вересня у школах, університетах та закладах професійно-технічної освіти розпочнеться у режимі офлайн.

Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

У МОН розповіли, які зміни збираються внести до шкільної програмиМОН збирається внести зміни до шкільної програми з історії, зарубіжної літератури та захисту Вітчизни. Подробиці розповів заступник міністра.

«Щодо початку нового навчального року: хочу повідомити усім батькам, усім школярам, студентам, що 1 вересня навчальний процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн. І всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти. Тобто, я закликаю наших дітей готуватися до офлайн-процесу в українській освіті», – заявив Вітренко.

Як відбуватиметься процес навчання у закладах, що перебувають у зоні бойових дій чи біля лінії фронту, залежить від ситуації з безпекою у країні.

Щодо безпеки дітей – МОН зараз проводить аудит укриттів, які можуть бути використати для учнів.

«Ми зараз проводимо аудит усіх місць, де можна ховати дітей. Буде проведено роботу, яка стосуватиметься як мінімум найпростіших укриттів у школах, їх матеріально-технічного забезпечення – там є відповідні вимоги щодо наявності води, аптечок тощо. Ми маємо в Україні такі школи, де є бомбосховища. Окремо, якщо поруч зі школою є бомбосховища, мають бути розроблені спеціалізовані шляхи евакуації, вони мають бути затверджені ДСНС. Ця робота проводиться дуже активно», – розповів Вітренко.

Нагадаємо, попередня сума збитків, завданих навчальним закладам внаслідок війни, становить понад 5 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: