Росія облаштувала фільтраційні табори біля свого кордону з Естонією – радник мера Маріуполя

Читать на русском
Росія влаштовує фільтраційні табори для українців вже на своїй території. Є свідчення, що такий табір утворено біля кордону з Естонією.

Російські окупанти облаштували фільтраційні табори безпосередньо на своїй території – у районі пунктів переходу кордону з Естонією.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Омбудсмен розповіла про нелюдські умови утримання маріупольців, які не пройшли «фільтрацію»Російські окупанти тримають у в'язниці маріупольців, які не пройшли фільтрацію. Умови утримання – критичні.

«Тепер фільтраційні табори для українців не тільки на окупованої території України. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в росії в районі пунктів переходу державного кордону росії з Естонією. Тепер росіяни при встановлені українців, що намагаються перетнути кордон і щодо яких мають дані, що вони отримали статус прихистку від війни, їх доставляють до такого фільтраційного табору», – розповів Андрющенко.

За його словами, маріупольці, які потрапили до такого табору, розповідають, що «табір у Безіменному Новоазовському районі виглядає дитячою грою порівняно з прикордонним російським».

«Тенденція справжнього геноциду набирає обертів. Тому, маріупольці. Ті що намагаються втекти з росії – будьте пильними. Використовуйте інші шляхи втечі, зокрема через Белорусь та Грузію», – наголосив він.

Нагадаємо, окупанти за тиждень вивезли майже 3 тисячі українців з Маріуполя до фільтраційного табору у селищі Безіменне.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: