Військові рф відмовляються підпорядковуватися наказам і продовжувати наступ на Донбасі – Пентагон

Читать на русском
Російські окупанти, які воюють в Україні, продовжують відчувати проблеми з низьким моральним духом.

США мають інформацію про те, що російські військові та офіцери середньої ланки відмовляються підкорятися наказам та рухатися вперед у новому наступі на Донбасі.

Про це CNN повідомив високопоставлений представник Міністерства оборони США.

За словами чиновника, офіцери або зовсім відмовилися підпорядковуватися наказам, «або не підкоряються їм з тим ступенем завзяття, якого ви очікуєте від офіцера».

До 40% російських контрактників відмовляються повертатись воювати в Україну – CITРосійські військові-контрактники дедалі частіше відмовляються брати участь у війні в Україні. Особливо ті, хто вже брав участь у боях.

Представник Пентагону зазначив, що від початку вторгнення у російських військових був низький моральний дух, і це було лише однією з численних проблем, що переслідували армію рф під час цієї війни.

Крім того, російські сили продовжують стикатися з проблемами логістики, які уповільнюють їхнє просування.

Наразі, повідомили у Пентагоні, в Україні перебуває 97 оперативно-батальйонно-тактичних груп росії. «Нерідко вони перекидають одну чи дві БТГ із Донбасу назад до росії для переоснащення або поповнення запасів, а потім повертають їх назад, це нормально», – розповів чиновник.

Нагадаємо, раніше глава української розвідки Кирило Буданов говорив, що російські генерали відмовляються розпочинати наступальні операції, оскільки побоюються загинути на полі бою.

Як свідчать перехоплення розмов, опубліковані СБУ, на війні в Україні елітні підрозділи російської армії не витримують натиску українських військових і біжать назад додому.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал