Командування окупаційних військ російської федерації видало наказ про обмеження власним військовослужбовцям виходу до інтернету через програш в інформаційній війні.
Відповідний документ оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
«Російське командування скаржиться на посилення інформаційного впливу на російських військових з боку ЗСУ та українських спецслужб (інформаційна війна, агітація, пропаганда). Про це йдеться у «Виписці з наказу заступника командувача західного воєнного округу з воєнно-політичної роботи», яку командування окупантів розіслало у військові частини», – стверджує розвідка.
В документі вказується, що російські командири зіштовхнулись з протидією особового складу, який висловлює невдоволення війною в Україні. На думку російського командування, провина за зниження мотивації та панічні настрої військових лягає на відвідування інтернету та популярних месенджерів.
«В якості засобу протидії віддано наказ провести заходи по «засобам обмеження виходу особового складу в телекомунікаціно-інформаційну мережу Інтернет з персональних мобільних пристроїв з розширеними мультимедійними можливостями». На думку окупантів саме використання сучасних технологій призводить до збільшення кількості крадіжок документів, що мають обмежувальну відмітку «Для службового користування». А отже, боротися з цим явищем можливо тільки підвищивши рівень контролю за доступом до інформації та спілкуванням в месенджерах», – зазначають у ГУР.
Згідно з вказівками командування, російським військовим або заборонять зовсім, або піддаватимуть жорсткій цензурі всі повідомлення та будь-яку інформацію, розміщену в інтернеті. На думку українських розвідників, сам факт появи подібного документу засвідчує ефективність українських інформаційних військ у протидії агітації окупантів.
Нагадаємо, українська розвідка повідомляла, що росіяни налагоджують канал контрабанди підсанкційних товарів через територію Грузії. Також, за даними ГУР, російських військових, які чинили звірства у Бучі, знову повернуть в Україну.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»