Зеленський та Тимошенко не виконали обіцянки щодо ремонту дороги Стрий – Покровськ

Читать на русском
Найдовшу трасу не відремонтували у 2021 році, як обіцяли Володимир Зеленський та Кирило Тимошенко.
Слово і діло

Президент Володимир Зеленський та заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко не виконали обіцянки щодо ремонту дороги Стрий – Покровськ.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Зеленський обіцяв відремонтувати дорогу до 30-річчя Незалежності України: «М-30 ми точно збудуємо, точно збудуємо у 2021 році, хоча поставлене завдання збудувати її до 24 серпня – це важливий символ, який об'єднує нашу країну».

Топпідрядники «Укравтодору» у 2021 році: хто та скільки отримав коштівХто з підрядників «Укравтодору» отримав найбільше коштів у 2021 році, дивіться на інфографіці.

Своєю чергою, Кирило Тимошенко просто обіцяв закінчити ремонт траси у 2021-му – без точної дати. «Частина траси була відновлена цього року, частина відновлюватиметься наступного року. І ми з'єднаємо фактично ці 1400 кілометрів, це найдовша траса», – говорив він у грудні 2020 року.

У грудні 2021-го заступник голови «Укравтодору» Андрій Івко повідомив, що будівництво траси М-30 буде завершено на початку 2022 року: «Загалом роботи на трасі М-30 зараз ведуться у восьми областях, і до кінця року незавершеними залишиться приблизно 10-15 км. Так сталося тому, що десь ми зіткнулися із магістральними газопроводами, десь затрималися з виконанням робіт, але на початку наступного року все закінчимо. На сьогоднішній день дорога готова на понад 95-97%. Особисто я вже проїхався нею і можу сказати, що пересуватися трасою М-30 комфортно. Тому на початку наступного року, як тільки погодні умови дозволять виконувати роботи, вони незабаром будуть завершені».

Зважаючи на цю інформацію, і Зеленський, і Тимошенко свої обіцянки не виконали.

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» підбило підсумки того, як Володимир Зеленський виконував обіцянки у 2021 році.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал