Велика частина німців підтримує запуск «Північного потоку-2» – Deutshe Welle

Читать на русском
Шість з десяти опитаних підтримують запуск ПП-2 - не в останню чергу через те, що цьому проєкту чинили активну протидію США
Північний потік-2Фото РІАН

Велика частина жителів Німеччини, не довіряючи Росії, проте підтримує якнайшвидший запуск російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє Deutshe Welle з посиланням на результати опитування Deutschlandtrend, проведеного Інститутом Infratest Dimap.

Газова зброя проти Кремля: як німецький регулятор зіграв на руку УкраїніСертифікація Північного потоку-2 може бути відкладена на 6-8 місяців, що на користь Україні.

Дані дослідження показують, що тільки 17% сприймають Росію, як партнера, який заслуговує довіри (проти 28% у 2019 році). З усім тим, шість з десяти опитаних підтримують запуск «Північного потоку-2» - не в останню чергу через те, що цьому проєкту чинили активну протидію США.

Найбільше запуск ПП-2 підтримують на території колишньої НДР (Східна Німеччина), де 70% опитаних висловилися за запуск газопроводу. На землях Західної Німеччини запуск ПП-2 підтримують ледь 30%.

Нагадаємо, міністр економіки та захисту клімату Німеччини Роберт Хабек вважає, що питання схвалення газопроводу ПП-2 має вирішуватися відповідно до Закону. Але він допускає можливість зупинки проєкту.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал