Палац спорту на Сихові: Садовий провалив обіцянку завершити будівництво у 2021-му

Читать на русском
Проєкт будівництва спорткомплексу на Сихові вийшов фінансово непідйомним для міста. Будівництво ще навіть не розпочали – Андрій Садовий провалив обіцянку.
Слово і діло

Мер Львова Андрій Садовий не виконав обіцянку завершити будівництво спортивного комплексу для ігрових видів спорту у 2021 році.

Про свої плани мер говорив ще у лютому 2020 року, нагадує «Слово і діло».

«З третього разу тендер відбувся: виграла компанія, яка збудувала львівський аеропорт. Затримок немає, маємо починати роботи. Зупинятися вони не мають права, і ми проситимемо державу долучатися, опрацьовуємо можливості залучення грантових коштів, щоб цей об'єкт у 2021 році був завершений», – говорив Садовий.

Андрій СадовийМіський голова Львова
Садовий обіцяє реконструювати спортивний комплекс "Спортресурс"Сказано 17 вересня 2020 р.Статус обіцянки: У процесі

Проєкт будівництва спорткомплексу в Сихові передбачав облаштування чотирьох ігрових залів – для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу. Крім того, дах будівлі мали використовувати як гірку для катання на лижах та санках.

Але станом на кінець листопада 2021 року будівництво спортивного комплексу навіть не розпочалося. Стало відомо, що проєкт коригують, щоб знизити його вартість: замість масштабного спорткомплексу з лижним спуском пропонують побудувати спортзал із чотирма секціями.

За словами Садового, попередній проєкт вийшов фінансово непосильним для міста. «Так, проєкт вийшов дуже масштабним. І коли почали переходити на стадію робочих креслень, побачили певні нюанси. По-перше, це ціна, яка є непідйомною для міста навіть із залученням державного фінансування. Тому і відбувається коригування самого проєкту, щоб вийти на оптимальний варіант і таки наступного (2022 – ред.) року почати роботу», – розповів мер.

З огляду на такі обставини, обіцянку не виконано.

Нагадаємо, до річниці місцевих виборів «Слово і діло» аналізувало, як мери виконують обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал