Таліби хочуть повернути в Афганістані смертну кару

Читать на русском
Талібан планує повернути жахливі види покарань за злочини. Мова йде про практику відрубування рук та смертну кару для злочинців.
Фото AFP

Талібан планує повернути жахливі види покарань за злочини. Мова йде про практику відрубування рук та смертну кару для злочинців.

Про це повідомляє одне з найбільших у світі інформаційне агентство Associated Press.

Один із засновників «Талібану» Нуруддіна Турабі зазначив, що відрубування рук необхідне для підтримання безпеки. На його думку, таке покарання матиме сильний стримувальний та показовий ефект.

Коли таліби керували Афганістаном минулого разу, вони проводити ці покарання публічно, чи робитимуть вони так й цього разу, не відомо.

Феномен «Талібану»: чи насправді в Афганістані занепала цивілізаціяВ Афганістані занепала не цивілізація. В Афганістані занепав політичний режим. Політичний режим, складність якого могла підтримуватися винятково за рахунок зовнішньої допомоги.

«Усі критикували нас через виконання покарань на стадіоні, проте ми ніколи нічого не говорили про закони та покарання, що практикуються в інших державах. Ніхто не має нам вказувати, які саме нам потрібні закони. Ми діємо, як говорить іслам, та створюємо закони відповідно до Корану», – зазначив Турабі.

Нагадаємо, «Талібан» закрило міністерство у справах жінок та замінили його на міністерство поширення моралі та запобігання порокам.

Також відомо, що таліби дозволять жінкам в Афганістані вчитися в університетах, але буде обов'язковою гендерна сегрегація і ісламський дрес-код. Жінки зможуть стати студентками всюди, де це можливо. Але класи будуть розділеними відповідно до тлумаченням ісламського шаріату.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал