Зарплати в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили у липні

Читать на русском

Для членів уряду липень виявився дуже вдалим місяцем з точки зору розмірів отриманих зарплат. Завдяки відпускним, матеріальній допомозі на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових проблем деякі міністри та більшість їхніх заступників отримали від 130 до 170 тисяч гривень. «Слово і діло» пропонує подивитися докладніше, скільки заробив Денис Шмигаль і його міністри.

Найбільш високооплачуваним членом уряду в липні була віцепрем'єр Ольга Стефанішина. Їй нарахували 135 тис. 546 грн разом із відпускними і допомогою до відпустки. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заробив 131 тис. 923 грн – теж з відпускними та допомогою на оздоровлення.

Віцепрем'єр – міністр з питань розвитку стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заробив 127 тис. 590 грн – це відпускні, допомога до відпустки і оплата за час відряджень.

Зарплата прем'єр-міністра Дениса Шмигаля у липні склала 56 тис. 302 грн. Остання зарплата Арсена Авакова як міністра внутрішніх справ – 31 тис. 42 грн. Нинішній глава МВС Денис Монастирський заробив у липні 26 тис. 209 грн – найменше за інших міністрів (але його призначили лише 16 липня).

Із заступників найвищою зарплатою похвалитися може Олена Висоцька з Міністерства юстиції: вона заробила 175 тис. 133 грн. Крім окладу і надбавок, Висоцькій виплатили зарплату за відпустку, допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань.

Решта заступників глави Мін'юсту теж непогано заробили. Наприклад, Валерія Коломієць – 137 тис. 114 грн, Віталій Василик – 113 тис. 466 грн, Іван Ліщина – 108 тис. 922 грн.

Олександр Миронюк і Ігор Старобінський, яких у липні звільнили з Міністерства оборони, заробили 145 тис. 570 грн і 142 тис. 195 грн відповідно.

Перший заступник міністра розвитку громад і територій Василь Лозинський заробив у липні 171 тис. 566 грн – це з премією, відпускними та допомогою на оздоровлення.

Заступники міністра соціальної політики минулого місяця отримали премії, відпускні, допомогу на оздоровлення, деякі – й одноразову винагороду. Так, Валерія Бушкова в результаті отримала 151 тис. 938 грн, Євгеній Котик – 146 тис. 641 грн, Борис Лебедцов – 138 тис. 31 грн, Ольга Ревук – 107 тис. 435 грн.

Зарплати урядовців за червень можна подивитися на наших інфографіках.

Також ми писали про те, скільки в липні заробили керівники антикорупційних органів та голови обласних держадміністрацій.

Скільки отримує керівник Офісу президента Андрій Єрмак і його заступники, дивіться тут.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал