Ще один «втомився»: у Лондоні закрили Тауерський міст

Читать на русском
Ще один міст втомився - у Лондоні залишається відкритим всесвітньовідомий розвідний Тауерський міст.
Associated Press

У столиці Великої Британії, Лондоні, залишається відкритим відомий на весь світ розвідний Тауерський міст.

Як пише The Guardian, частини історичної споруди не змогли опуститися після того, як були підняті у другій половині дня понеділка, 9 серпня, для проходження великого дерев'яного судна.

Шулявський міст у Києві: як змінювалася вартість ремонтуВартість ремонту Шулявського мосту зростала в кілька етапів. Остання цифра – 1 млрд 998 млн гривень.

Поліція оголосила про закриття автомобільного та пішохідного руху по мосту, який з'єднує центральну і південну частину Лондона, що спровокувало великі затори по всьому місту.

При цьому Тауерський міст залишиться відкритим на всю ніч і може викликати додаткові проблеми з дорожнім рухом у вівторок.

Як відомо, Тауерський міст - комбінований підвісний і розвідний міст у центрі Лондона над річкою Темзою - був відкритий у 1894 році. Зазвичай міст розводять близько 800 разів на рік.

Раніше ми писали, що Київська міська держадміністрація перезатвердила проект реконструкції Шулявського шляхопроводу і збільшила вартість реконструкції вдвічі.

Ремонт набільш «втомленого» моста в Києві продовжили до кінця 2022 року. «Слово і діло» зібрало для вас історію питання.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: