Голова Івано-Франківського осередку «Голосу» вийшов з партії

Читать на русском
Ще один член політсили вийшов з партії Голос. Голова Івано-Франківського осередку Володимир Тищенко склав повноваження.
Партія Голос

Голова Івано-Франківського осередку партії «Голос» Володимир Тищенко оголосив про складання повноважень і вихід з партії. Причиною став тиск голови політсили Кіри Рудик.

Про це Тищенко повідомив у Facebook.

Він пояснив, що не підтримав ні виключення з партії «неугодних» нардепів, ні зміни до статуту, ні виключення з політради Ростислава Добоша та Віктора Євпака.

«Після з’їзду Кіра Рудик зателефонувала. Сказала, що бачила на камерах відеоспостереження, що я голосував не так, як треба (?!). Мовляв, я був зобов’язаний голосувати так, як вона сказала, а не так, як мені хочеться», — написав Тищенко.

Він наполіг на тому, що «не збирається перетворюватися на чиюсь маріонетку» і відмовляється брати участь у «токсичних процесах», які відбуваються вже в «кишеньковій партії «Голос».

Нагадаємо, 29 липня троє депутатів від «Голосу» написали заяви на звільнення.

Спочатку нардепи Устінова та Юрчишин оголосили про вихід з партії. Згодом Стефанишина демонстративно написала заяву про вихід з партії «Голос» на туалетному папері.

Зазначимо, що вихід депутатів з партії не означає виходу з фракції. Устінова та Юрчишин залишаються в парламенті членами «Голосу».

Згодом під час з’їзду партії з «Голосу» виключили сімох народних депутатів.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал