Сьогодні відбудеться додаткова сесія ЗНО з історії України

Читать на русском
12 липня відбудеться додаткова сесія ЗНО з історії України. Також ми зібрали якими були результати проведення ЗНО останні за шість років.
Слово і діло

У понеділок, 12 липня, відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України.

Як повідомили в УЦОЯО, допуск учасників до пунктів розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50.

Результати ЗНО за шість років: скільки осіб здали і провалили тестування з основних предметівЗавершилася основна сесія ЗНО 2021. Результати тестування в цьому році і в 2016-2020 роках – на інфографіці.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів: оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Абітурієнтам порадили взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

«Слово і діло» пропонує подивитися, якими були результати проведення ЗНО останні за шість років.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: