Словаччина змінила порядок пропуску іноземців на свою територію

Читать на русском
Словаччина змінила порядок в'їзду на свою територію. Українцям необхідно буде попередньо зареєструватися на спеціальному веб-сайті.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби

Словаччина змінила порядок в'їзду на свою територію. Українцям необхідно буде попередньо зареєструватися на спеціальному веб-сайті.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

«Особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, що входить до червоного списку (зокрема, Україна), зобов’язані попередньо зареєструватися на веб-сайті https://korona.gov.sk/ehranica», – вказано у повідомленні.

Зареєструватися радять до прибуття на територію Словаччини, оскільки у пунктах пропуску неможливо зареєструватися через слабке інтернет-покриття. Доступ до wi-fi на території словацьких пунктів пропуску відсутній.

«Зазначене стосується також тих, хто в’їжджає на територію Словаччини потягом через пункт пропуску «Чоп (Страж) – Чієрна-над-Тісоу». Особу, що прибуває на територію Словаччини потягом і не виконує умови в’їзду, не буде пропущено, а її повернення на територію України буде ускладнене через графік руху потягів», – додають у відомстві.

Підкреслюється, що з 19:00 (середньоєвропейського часу) 5 липня у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові COVID-картки (через мобільний додаток).

Нагадаємо, «Укрзалізниця» 1 липня відновила міжнародне залізничне сполучення зі Словаччиною. Відновлено щоденне курсування поїздів №960/961 та №962/963 Кошице – Мукачево – Кошице.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: