В окупованому Криму повідомили про спалах коронавірусу в «Артеку»

Читать на русском
Точна кількість хворих не озвучується, проте за непідтвердженими даними, мова може йти мінімум про шість хворих дітей
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

У відомому дитячому таборі «Артек», який розташований в окупованому Росією Криму і знаходиться під контролем окупаційної адміністрації, зафіксовано спалах коронавірусу.

Про це повідомляє «Крим. Реалії» з посиланням на підтвердження «керівників» табору.

«Хворі діти та ті, хто контактував з ними, направлені під медичне спостереження терміном на 14 днів в обсерватор», - йдеться в повідомленні

Зараз за хворими спостерігають лікарі. При цьому точна кількість хворих не озвучується, проте за непідтвердженими даними, мова може йти мінімум про шість хворих дітей. Відзначається також, що в таборі не стали вводити карантин - ізолювали тільки хворих, а установа працює у звичайному режимі.

За 19 червня, в Україні підтвердили 479 нових випадків коронавірусу. До лікарень вчора потрапили 544 українці з підтвердженою хворобою та підозрою на COVID. Серед нових випадків інфікування - 15 дітей та 6 медпрацівників.

За цей день було зроблено ще 25 603 щеплень від коронавірусу. Це набагато менше вчорашнього показника. Першу дозу вакцини отримали 21 616 осіб, а повністю вакцинувалися 3 987 українців. Напередодні в країні працювали 214 мобільних бригад, 362 пунктів щеплень і 46 центрів вакцинації.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: