У Вірменії заявили, що Азербайджан намагався створити на кордоні бойові укріплення

Читать на русском
Вірменські військовослужбовці в останні дні відкривали попереджувальний вогонь після спроби ЗС Азербайджану спорудити укріплення на вірменській стороні кордону.
Фото: Apa.az

Вірменські військовослужбовці в останні дні відкривали попереджувальний вогонь після спроби ЗС Азербайджану спорудити укріплення на вірменській стороні кордону.

Про це повідомляє пресслужба військового відомства республіки.

«Останнім часом ЗС Азербайджану неодноразово намагалися створити укріплення в прикордонних районах вірмено-азербайджанського кордону на території Вірменії, що було попереджено діями вірменських частин», – йдеться в повідомленні.

Війна в Нагірному Карабасі: три важливих уроки для УкраїниВійськове розв'язання проблеми Донбасу можливе тільки в разі невтручання Російської Федерації.

Зокрема, 3 червня ЗС Азербайджану намагалися провести земляні роботи за допомогою тракторної техніки в прикордонній зоні Вірменії. Після попереджувальних пострілів вірменських підрозділів роботи були зупинені.

Зазначають, що азербайджанській стороні було пред’явлено чітку вимогу виключити повторення подібних спроб.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан 27 вересня 2020 року розпочали бойові дії в Нагірному Карабасі, взаємно звинувативши один одного в обстрілі прикордонних територій.

Наприкінці травня частина особового складу Збройних сил Азербайджану, яка перебувала на вірменській території з 12 травня, повернулася на вихідні позиції.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: