Швейцарія збільшила фіндопомогу Україні на цифровізацію

Читать на русском
Міністерство цифрової трансформації підписало угоду зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в межах Програми Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади.
Фото з відкритих джерел

Міністерство цифрової трансформації підписало угоду зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в межах Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади».

Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

В рамках партнерства міністерство впровадило, зокрема, послуги єМалятко, зміну місця реєстрації та сплату податків онлайн у кілька кліків, автоматичну реєстрацію ФОП, Дія.Цифрова освіта тощо.

Дана угода є продовженням меморандуму про співпрацю, який сторони підписали ще у вересні 2019 року.

Держава у смартфоні: як та де можна користуватися цифровим паспортомДе приймають електронний паспорт та як ним користуватися, читайте в матеріалі «Слово і діло».

«Фінансування в межах проекту розширюється до 6 313 640 швейцарських франків (193,7 млн грн). Кошти спрямують на е-послуги у сферах соцзахисту, пенсійного забезпечення, електронної демократії та на підвищення цифрової грамотності українців», – зазначають у міністерстві.

Наголошують, що досвід України є інноваційним і корисним для інших країн.

«Плануємо і надалі підтримувати Україну в її зусиллях щодо цифрової трансформації, щоб різні категорії українців мали рівний доступ до державних сервісів та інструментів електронної демократії», – розповіла гендиректорка Агенції Патріція Данці.

Нагадаємо, профільний Комітет Верховної Ради з питань правової політики порекомендував парламенту прийняти за основу законопроєкт № 3986, який передбачає виведення з обігу паперових паспортів у формі «книжечки» і заміну їх пластиковими посвідченнями особи.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: