ВАКС призначив засідання у справі військового полігону «Широкий лан»

Читать на русском
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно п'яти осіб про завдання збитків на будівництві військового полігону і призначив засідання.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд призначив на 27 травня підготовче засідання у кримінальному провадженні про розтрату понад 37 млн грн під час облаштування військового полігону «Широкий лан».

Таке рішення 11 травня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити на 27 травня підготовче судове засідання у кримінальному провадженні», – йдеться в ухвалі.

В ході досудового розслідування встановлено, що у 2017-2018 роках начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України (далі Головного КЕУ ЗСУ), начальник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ у змові з директором та бенефіціарним власником приватного товариства, організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору «Широкий лан» у с. Улянівка Миколаївської області.

Попри те, що роботи з облаштування польового табору фактично не були виконані, посадовці ЗСУ все ж «посприяли» в перерахуванні на рахунки компанії коштів.

Як наслідок, державі було завдано збитків на суму понад 37 млн гривень, що підтверджується висновком Державної аудиторської служби та проведеними у справі експертизами.

Дії колишніх службовців Збройних сил України та представників приватного товариства кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено. Обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

За інформацією «Слово і діло», йдеться про ексначальника ГКЕУ ЗСУ Олега Галушка, начальника управління ГКЕУ ЗСУ Сергія Чагарного, ексначальника відділу ГКЕУ ЗСУ Віктора Антонущука, бенефіціара приватної компанії «РІСТ» Романа Баликіна та ексдиректора цієї фірми Костянтина Чепусова. Троє з підозрюваних вносили застави.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал