Збільшили розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності

Читать на русском
Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування у І кварталі 2021 року склав 365,26 грн у розрахунку на день.
Фото з відкритих джерел.

Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування у І кварталі 2021 року склав 365,26 грн у розрахунку на день.

«Загалом у січні–березні Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд гривень, або 51,8% більше, ніж у січні–березні 2020 року», - йдеться у заяві фонду.

Роман КлічукМіський голова Чернівців
Клічук пообіцяв організувати допомогу людям, котрі є безпомічними або непрацездатнимиСказано 27 листопада 2020 р.Статус обіцянки: У процесі

У фонді також пожалілися на нестачу надходжень частки від ЄСВ.

«У І кварталі на рахунок Фонду надійшло 6,85 млрд грн частки від ЄСВ, потреба у видатках за той же період без врахування заборгованості на початок року склала 8,27 млрд грн, з яких 7,78 млрд грн – видатки на лікарняні, декретні та страхові виплати потерпілим на виробництві», - повідомили в установі.

У фонді це пояснюють зростанням потреби у видатках за лікарняними листками. Здебільшого причиною є коронавірус, а також збільшенням потреби у догляді за хворими дітьми, ізоляцією від COVID-19 контактних осіб, сезонним підвищенням захворюваності та ін.

Нагадаємо, в Україні збільшився середній розмір лікарняного.

Також ми писали, що українців планують законодавчо зобов'яжуть утримувати непрацездатних батьків.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал