Законотворча діяльність Ради: скільки ініціатив зареєстрували в березні

Читать на русском

У парламенті за березень зареєстрували 159 законопроєктів (нагадаємо, в лютому було 185). Президент Володимир Зеленський скористався правом законодавчої ініціативи 4 рази, Кабмін – 11 разів, депутати – 144. «Слово і діло» проаналізувало, які фракції та групи найбільш активно займалися законотворчою діяльністю протягом місяця.

Зеленський реєстрував у Раді законопроєкти про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу і про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Угоди про заснування консультаційного центру з питань права СОТ.

Також президент запропонував внести зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо введення інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування (електронний документообіг у кримінальному процесі). У березні Зеленський вніс законопроєкт «Про надання допомоги застрахованим особам на період проведення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених для запобігання гострій респіраторній хворобі COVID-19», який Рада вже ухвалила.

Від уряду Дениса Шмигаля в березні було 11 законопроєктів. Серед них – про критичну інфраструктуру та її захист, а також про пенітенціарну систему.

Народні депутати внесли в минулому місяці 144 законопроєкти. Представники «Слуги народу» приєдналися до написання 107 ініціатив, найактивнішим був Георгій Мазурашу та Олександр Аліксійчук.

Депутати групи «Довіра» значаться серед авторів 47 законопроєктів, найактивніше в цьому напрямку працював Геннадій Вацак. Фракція «Батьківщина» причетна до написання 35 законопроєктів, група «За майбутнє» – 34, фракція «Голос» – 33, «Опозиційна платформа – За життя» – 27, «Європейська солідарність» – 19.

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» підрахувало, скільки один українець витратить на утримання Верховної ради в 2021 році.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал