Президент звільнив 25 голів райдержадміністрацій

Читать на русском
У середу, 31 березня, президент Володимир Зеленський звільнив голів 25 районних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Сумської і Херсонської областей.

У середу, 31 березня, президент Володимир Зеленський звільнив голів 25 районних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Сумської і Херсонської областей, а також призначив голову Сватівської РДА Луганської області.

Відповідні розпорядження опубліковані на сайті глави держави.

Згідно з документами звільнені з посад:

  • в Донецькій області: Олександр Баранник з посади голови Добропільської РДА; Аліса Дербаль з посади голови Микільської РДА; Марина Любченко з посади голови Олександрівської РДА; Андрій Терещенко з посади голови Слов'янської РДА.

  • в Луганській області: Катерину Колеснікову з посади голови Біловодської РДА; Сергій Щебетенко з посади голови Білокуракинської РДА; Олег Клименчукова з посади голови Кремінської РДА; Віталія Рукавіцина з посади голови Міловської РДА; Світлану Слюсареву з посади голови Новопсковської РДА; Валерія Чесних із посади голови Сватівської РДА; Юрія Золкіна з посади голови Станично-Луганської РДА; Олега Сліпого з посади голови Троїцької РДА.

  • в Сумській області: Наталю Срібранець з посади голови Кролевецької РДА; Володимира Діхтяря з посади голови Недригайлівської РДА; Сергія Савченка з посади голови Путивльської РДА; Віктора Губенка з посади голови Середина-Будської РДА; Володимира Бурлака з посади голови Тростянецької РДА; Сергія Дворника з посади голови Ямпільської РДА.

  • в Херсонській області: Арсенія Алейникова з посади голови Великоолександрівської РДА; Вадима Приходька з посади голови Високопільської РДА; Костянтина Золотаревського з посади голови Голопристанської РДА; Юрія Іваницю з посади голови Іванівської РДА; Олега Онуце з посади голови Каланчацької РДА; Вадим Гараненка з посади голови Нововоронцовської РДА; Світлану Покутню з посади голови Скадовської РДА.

Чиновники звільнені відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 закону Про місцеві державні адміністрації (реорганізація районної державної адміністрації - ред.).

Раніше президент звільнив голів 19 райдержадміністрацій в трьох областях.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал