Україна розширить експорт зерна

Читать на русском
Україна збільшуватиме експорт сільгосппродукції, щоб розширити частку в поставках зернових і олійних культур на світовий ринок.
agronews

Україна збільшуватиме експорт сільгосппродукції, щоб розширити частку в поставках зернових і олійних культур на світовий ринок.

Про це міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко повідомив виданню Bloomberg.

Він зауважив, що сьогодні немає ніяких підстав стримувати експорт врожаю, адже Україна є ключовою у світовому ланцюзі поставки сільськогосподарської продукції.

Обсяги експорту зернових з України в 2014-2020 рокахУ 2019-2020 маркетинговому році Україна експортувала на 13,5 відсотків більше зернових, ніж за попередній період.

«Останнє, що нам слід робити, це грати в ігри з протекціонізмом, оскільки у нас є потенціал стати ринком продуктів харчування для всього світу», - зауважив Лещенко.

Він також додав, що Україна посідає четверту сходинку у світі в експорті кукурудзи та є найбільшим постачальником соняшникової олії. Оскільки на цю продукцію є попит, то ціни на неї зростають. Однак для підтримки стабільності ринку, міністерство буде контролювати ціни на харчові продукти.

Нагадаємо, міністр агрополітики прокоментував виведення капіталів через експортні операції з зерном.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал