На сьогодні для громадян України відкриті 95 країн світу. Їх можна відвідати з дотриманням певних карантинних обмежень.
Про це на брифінгу розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
«Станом на кінець лютого українці можуть відвідати 95 країн з дотриманням певних карантинних обмежень», – заявив міністр, не уточнивши, які саме країни.
COVID-паспорт або «паспорт вакцинації»: що це і в яких країнах вже видаютьДеякі країни вже почали видавати громадянам паспорт вакцинації. У майбутньому він може бути одним з обов'язкових документів для подорожей. Що це і чим відрізняється від імунного паспорта.
Нагадаємо, раніше українцям рекомендували утриматися від поїздок на Мальдіви і Шрі-Ланку, оскільки у результаті жорстких карантинних правил відпочивальники нерідко виявляються закритими у номерах готелів після тестування на COVID.
Раніше ми писали, що Грузія з березня відкрила повітряний кордон для туристів з Вірменії, Азербайджану, Росії, України, Казахстану, Білорусі. Прилетіти можна буде на літаку і за наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»