ВАКС відмовився призначати нову експерту у справі ексзалізничника

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання адвоката обвинуваченого про призначення судової економічної експертизи.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд відмовився призначати судову економічну експертизи у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишньому директора ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» Олександра Скорика у зловживанні службовим становищем.

Таке рішення 1 березня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання захисника обвинуваченого Олександра Скорика, адвоката Якімова В.В. про призначення судової економічної експертизи – відмовити», – йдеться в рішенні.

За даними слідства, впродовж 2016-2017 років в. о. голови правління Скорик, всупереч вимогам законодавства, уклав завідомо невигідні для ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» договори страхування. На переконання детективів, під час їх укладення були порушені вимоги п. 13 постанови Кабінету міністрів України №1673 від 29.11.2006 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів», а також ст.75, 89 Господарського кодексу України. Крім того, договори фактично не виконувалися. В результаті таких дій, як встановило слідство, держпідприємству завдано 8,8 млн грн збитків.

Раніше постановою слідчого судді Солом'янського райсуду Києва від 5 грудня 2017 року був наданий дозвіл на затримання підозрюваного Скорика з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. На виконання рішення 10 травня 2018 року його затримали у Вінниці й доправили до Солом'янського суду. 11 травня суд взяв Скорика під варту з альтернативою застави в 528,6 тисячі гривень.

16 травня 2018 року він вніс заставу й вийшов із СІЗО, на нього поклали процесуальні обов'язки: прибувати на першу вимогу; не відлучатися за межі Броварів Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з фігурантами; не відвідувати ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ»; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу Скорика. Раніше НАБУ затримало його і повідомило про підозру.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: