ВАКС продовжив обов'язки підозрюваного НАБУ закарпатського судді

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про продовження обов'язків судді, підозрюваного в корупції.
Антон Гайдур з адвокатамифото: «Слово і діло»

Суд продовжив до 7 червня дію обов'язків судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 7 травня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє «Слово і діло».

Також НАБУ завершило розслідування цієї справи і 30 квітня Гайдуру з адвокатами відкрили доступ до матеріалів розслідування детективів.

Як відомо, суд визначив Гайдуру 168 160 грн застави як запобіжний захід. Також на суддю поклали низку обов'язків, зокрема: прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання; не відлучатися з місця проживання без дозволу; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти й носити електронний браслет. Пізніше він вніс цю суму.

У зв'язку з наближенням дати завершення дії обов'язків прокурор САП просив їх продовжити Суд клопотання задовольнив частково, продовживши обов'язки до 7 червня. Водночас суд зняв електронний браслет з Гайдура.

Нагадаємо, 5 лютого Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

Нещодавно Вища рада правосуддя відсторонила закарпатського суддю від здійснення правосуддя.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: