В Україні запрацювали 640 продуктових ринків

Читать на русском
В Україні в рамках ослаблення карантинних заходів відновили свою роботу 640 агропродовольчих ринків.

В Україні в рамках ослаблення карантину відновили свою роботу 640 агропродовольчих ринків.

Про це повідомила пресслужба Держпродспоживслужби.

Відзначається, що ще 14 ринків виявилися неготовими до відкриття і закрилися самостійно. Серед них 7 у Києві, 4 в Харківській області, і по одному - в Кіровоградській, Луганській і Львівській областях. Ще три ринки в Харківській області були закриті за рішенням органів місцевої влади.

«За виявлені недоліки і порушення встановлених санітарних вимог територіальними органами Держпродспоживслужби винесено 56 приписів (пропозицій), найбільша кількість з них у Волинській - 7, у Дніпропетровській - 11, у Львівській - 6, у Харківській - 11, у Херсонській - 8, в Чернігівській - 6 та інші. Складено 1 протокол в Івано-Франківській області... Фахівцями територіальних органів Держпродспоживслужби видано 710 приписів (розпоряджень, пропозицій), складено 50 протоколів», - йдеться в повідомленні.

При цьому в 333 випадках за виявленими порушеннями інформувалися органи місцевої влади і в 261 випадку проінформовані органи Національної поліції для прийняття відповідних заходів.

Нагадаємо, в столиці з середи, 13 травня, відновили роботу 29 агропродовольчих ринків, які забезпечили виконання протиепідемічних вимог.

Як відомо, в кінці квітня Кабінет міністрів дозволив відкрити продуктові ринки з початку травня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...