У Мін'юсті пояснили, як працюють нотаріуси під час карантину

Читать на русском
В Україні органи нотаріату продовжують  працювати у період карантину, однак, з обмеженнями.

В Україні органи нотаріату продовжують працювати у період карантину, однак, з обмеженнями.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«Органи нотаріату продовжують працювати у період карантину, хоча і з обмеженнями, встановленим для запобігання поширенню коронавірусу», - повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

Вказано, що для того, щоб нотаріуси працювали і не було скупчення людей - було обмежено прийом громадян в усіх державних нотаріальних конторах країни та запроваджено чергування. Крім того, нотаріуси можуть вчиняти невідкладні нотаріальні дії за попереднім записом в телефонному режимі.

«Нотаріат на сьогодні виступає одним з основних гарантів стабільної системи захисту прав та законних інтересів своїх громадян. Держава не зможе ефективно функціонувати без діяльності органів нотаріату, навіть в період дії карантину, адже нотаріуси вчиняють велику кількість нотаріальних дій, які в деяких випадках є життєво необхідними як для кожної людини окремо, так і в цілому для держави. Прикладом таких дій є посвідчення правочину, заповіту, вжиття заходів щодо охорони спадкового майна, видача свідоцтва про право на спадщину, засвідчення справжності підпису на документах тощо», - сказала Ольга Оніщук.

У зв’язку з цим, вона закликала не перешкоджати роботі нотаріусів.

Нагадаємо, карантин в Україні через коронавірус продовжили з 3 квітня до 24-го, проте дату можуть знову зрушити в зв'язку з щоденним збільшенням кількості заражених - станом на вечір, 1 квітня, в країні виявили 794 хворих COVID-19.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал