Карантин в Україні: військкомати призупинили призов на строкову службу

Читать на русском
На час дії карантину призупинено призов громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів.

В Україні на час дії карантину призупинено заходи щодо призову громадян на строкову військову службу.

Як інформує пресслужба Сухопутних військ ЗСУ, згідно з розпорядженням командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів, до окремого розпорядження.

«Військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні з 13 березня оголошено карантин через поширення китайського коронавірусу.

з 17 березня, обмежувальні заходи стали більш суворими. Крім того, Верховна рада ухвалила закон, який передбачає відповідальність за їх порушення. «Слово і Діло» пропонує порівняти, як штрафують за порушення правил карантину в Україні та у світі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: