Український літак вивезе з Уханя громадян Аргентини

Читать на русском
Україна евакуює аргентинців з епіцентру поширення коронавірусу COVID-19. Про це йдеться в заяві міністерство закордонних справ Аргентини.
Фото - «Слово і Діло».

Міністерство закордонних справ Аргентини висловило подяку Україні за згоду евакуювати аргентинців з епіцентру поширення коронавірусу COVID-19.

Про це йдеться в заяві МЗС Аргентини.

Коронавірус у Китаї: що потрібно знати про хворобуКоронавірус у Китаї. Усе, що потрібно знати про хворобу – симптоми, профілактика та шляхи зараження.

У відомстві зазначили, що український уряд через посольство Аргентини у Києві повідомив про згоду взяти громадян цієї країни на борт літака, який 18 лютого прилетить до Китаю, щоб евакуювати українців.

Скільки саме аргентинців забере український літак з Уханя, відомство не уточнило.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька повідомляла, що 18 лютого за українцями в Китай вилетить літак, а вже 19 лютого вони повернуться додому. Вона додала, що після евакуації українців помістять на 14-денний карантин.

На проведення евакуації українських громадян з Уханя Кабінет міністрів виділив понад 4 млн гривень. Мінфіну було доручено здійснити зазначені видатки коштом резервного фонду держбюджету.

В Україні станом на неділю, 16 лютого, не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу COVID-19, який поширився в Китаї.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: