У Києві на карантин закрили вже 285 шкіл

Читать на русском
У Києві освітній процес призупинено у 285 навчальних закладах через зростання захворюваності на грип та ГРВІ, яка за тиждень зросла на 10,5 відсотка.

У Києві освітній процес призупинено у 285 навчальних закладах через зростання захворюваності на грип та ГРВІ, яка за тиждень зросла на 10,5%.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє пресслужба відомства.

За словами Поворозника, освітній процес призупинено у 251 школі повністю та у 34 школах частково.

«У той же час, у 10 навчальних закладах відновлено освітній процес», - зазначив він та нагадав, що керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ.

Поворозник повідомив, що у столиці за 6-й тиждень 2020 року зареєстровано 15 210 хворих на грип та ГРВІ. Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує вжиття додаткових заходів, та є нижчою базової лінії на 32,9%.

«Загалом у столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 10,5% у порівнянні з попереднім тижнем, яке відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Так, дітей захворіло - 9 802 (зростання на 7,4%), дорослих - 5408 особи (зростання на 16,6%)», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у структурі захворюваності діти становлять 64,4%, а на попередньому тижні - 66,3%. Серед школярів захворюваність зросла на 15,7% - зареєстровано 4849 випадків.

«До медичних закладів за 5-й тиждень госпіталізовано 302 особи, із них 218 - дітей. Із початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 51 383 особи», - додав Поворозник.

Нагадаємо, у середу в зв'язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ на карантин закрилися школи у Львові і Дніпрі.

У зв'язку з розповсюдженням грипу та ГРВІ у Чернігові з понеділка, 10 лютого, закриваються всі школи на карантин.

Раніше заняття повністю припинилися у всіх чернівецьких і 90 київських школах.

Також на карантин закриті школи в Хмельницькому, Сумах, Ужгороді та Вінниці.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: