Суд заблокував передачу в концесію порту «Херсон»

Читать на русском
Шостий апеляційний адмінсуд Києва 3 лютого зупинив дію наказу про затвердження результатів конкурсу на концесію ДП Херсонський морський торговельний порт (ХМТП).

Шостий апеляційний адмінсуд Києва 3 лютого зупинив дію наказу про затвердження результатів конкурсу на концесію ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП).

Про це пише профільне видання Порти України.

Завершення конкурсу призупинено через позов ТОВ «Спеціальна компанія Морський порт Херсон» (консорціум ТОВ «Аскет-Шиппінг (40%) і ТОВ «Глобал Грейн» (60%)). Цю компанію відсторонили від конкурсу на одному з етапів. Вона звернулася до суду з вимогою визнати прoтиправним і відмінити наказ Міністерства інфраструктури від 17 січня 2020 року № 10 «Про відхилення претендента від участі у кoнцесійному кoнкурсі». Ухвала суду від 3 лютого буде діяти до вступу в законну силу рішення суду по суті.

«Зупинити дію наказу від 21 січня 2020 року № 16 «Про затвердження результатів концесійного конкурсу та визначення переможця концесійного конкурсу щодо надання у концесію цілісного майнового комплексу, що забезпечує комплексне надання послуг у морському порту Херсон, включаючи майно ДП «Херсонський морський торговельний порт», майно ДП «Адміністрація морських портів України», а також об'єкти, спеціально збудовані відповідно до умов концесійного договору» до вступу рішення суду в законну силу по даній справі», — сказано в ухвалі суду.

Мінінфраструктури та створеній Міністерством концесійній комісії та робочій групі заборонено робити будь-які дії, спрямовані на завершення концесійного конкурсу.

Міністерство інфраструктури України готує заяву щодо зазначеного рішення суду.

Раніше Кабінет міністрів передав в концесію морської порт Ольвія в Миколаєві катарської компанії QTerminals.

Нагадаємо, закон про концесії набрав чинності в жовтні 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал