Морпорт Чорноморська передає термінал №5 в концесію

Мають бути підготовлені пропозиції щодо земельних ділянок, необхідних для проведення концесійної діяльності, та умов концесійного конкурсу.

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Чорноморськ» готується до передачі цілісного майнового комплексу терміналу №5 (залізнично-поромного комплексу) в концесію.

Про це повідомили в прес-службі підприємства, передає «Слово і Діло».

Першим кроком у вивченні можливості укласти такий договір став візит представників Міністерства інфраструктури на чолі з начальником Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі Юрієм Гусєвим. У рамках ділового візиту також були питання запуску поромів, які були передані в ПАТ «Укрзалізниця». Були обговорені також юридичні сторони майбутнього концесійного проекту.

Згідно з наказом МІУ, слід у місячний термін провести інвентаризацію майна й скласти перелік виробничих об'єктів, які потенційно мають бути задіяні в концесії. Також мають бути підготовлені пропозиції щодо земельних ділянок, необхідних для проведення концесійної діяльності, та умов концесійного конкурсу.

Володимир ОмелянМіністр інфраструктури України
Омелян має намір провести реформу Адміністрації морських портів УкраїниСказано 1 червня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Обов'язково мають бути передбачені заходи, що не допускають погіршення майна або скорочення його початкового складу.

Виникло багато запитань і до адміністрації порту в частині реалізації планів на проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії порту та приведення глибин біля причалів до паспортних.

Нагадаємо, що представники японської судноплавної компанії NYK Line (RoRo Division) відвідали порт Чорноморська, де ознайомилися з можливостями роботи поромного терміналу.

Як повідомлялося раніше, Міністерство інфраструктури України розглядає варіанти скорочення портових зборів щонайменше втричі.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...