Рівень зайнятості в Україні зростає - Милованов

Читать на русском
В Україні майже 17 мільйонів зайнятого населення. Рівень зайнятості зростає, а безробіття падає, каже Милованов.

За підсумками третього кварталу 2019 року безробіття в Україні зменшилося до 7,3% проти 8% роком раніше.

Про це він повідомив у середу, 25 грудня, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов у Facebook.

Як змінилися ціни з моменту обрання Зеленського президентомЗа вісім місяців роботи президента гривня зміцнилась, вартість бензину і тарифи на комуналку майже не змінились, але подорожчала гаряча вода.

«Рівень безробіття населення у віці 15-70 років зменшився до 7,3% (у порівнянні з 8,0% у III кв. 2018), у працездатному віці - до 7,6%», - зазначив міністр.

За його словами, кількість безробітного населення як у віці 15-70 років, так і в працездатному віці зменшилася і сформувалася майже на однаковому рівні (1329 тис. осіб і 1328 тис. осіб відповідно).

Водночас, зазначив Милованов, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років у III кварталі зросла до 16.910.000 осіб, а населення працездатного віку до 16.210.000 осіб (рівень зайнятості становив 59,3% до населення відповідної вікової групи і 69% відповідно).

Міністр переконаний, що зростання зайнятості та зниження безробіття викликане «перш за все, продовженням високої економічної активності».

Крім цього, стверджує Милованов, на обсяги пропозиції робочої сили на ринку праці впливало подальше збільшення обсягів необхідного для виходу на пенсію страхового стажу, а також висока динаміка зростання рівня оплати праці.

За даними Держстату, в листопаді 2019 року в Україні було офіційно зареєстровано 288,9 тисяч безробітних.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал