В Україні знизився рівень безробіття

Читать на русском
Рівень безробіття у другому кварталі 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився і склав 7,8 відсотка.

Кількість зайнятого населення у віці 15-70 років у II кварталі 2018 року склала 16,7 млн ​​осіб, а кількість безробітних відповідного віку - 1,4 млн осіб.

Про це свідчать дані Держслужби статистики, опубліковані в понеділок, 23 вересня.

За даними статистичного відомства, рівень зайнятості населення у віці 15-70 років порівняно з відповідними даними попереднього року склав 58,6%, а серед населення працездатного віку - 68,1%.

Рівень безробіття серед економічно активного населення у віці 15-70 років у II кварталі 2019 року порівняно з II кварталом 2018 року скоротився на 0,5 п.п. і склав 7,8%, серед населення працездатного віку - 8,1%.

Інформація про кількість зайнятого та безробітного населення отримана за результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності. Методологія визначення цих показників відповідає визначенню і рекомендаціям Міжнародної організації праці.

Як повідомлялося раніше, в Україні знизилася кількість безробітних. З усіх офіційно зареєстрованих безробітних майже 225 тисяч отримують допомогу з безробіття.

Також стало відомо, що п'ята частина працездатних українців - заробітчани.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал