Милованов озвучив плани на 2020 рік

Читать на русском
Головне завдання Мінекономіки - розібратися з тим, що відбувається в підвідомчих галузях і виділити головні напрямки реформ.

Головне завдання Мінекономіки - розібратися з тим, що відбувається в підвідомчих галузях і виділити головні напрямки реформ.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов в Харкові, повідомляє пресслужба відомства.

За його словами, за три місяці був розроблений законопроект, згідно з яким приватизації підлягають перші 80 підприємств, які будуть передані до Фонду держмайна для завершення процесу.

Тимофій МиловановМіністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України
Милованов пообіцяв «згодом» передати на приватизацію понад ще 300 держпідприємствСказано 20 листопада 2019 р.Статус обіцянки: У процесі

«До цього списку не увійдуть тільки ті підприємства, які складуть Фонд національного багатства, включаючи природні монополії. Разом з тим скасований загальний список підприємств, які не підлягають приватизації», - сказав міністр.

«Що стосується ринку землі, то парламент, в тому числі, нардепи від «Слуги народу», жваво відносяться до внесення необхідних змін до законопроектів - 4600 поправок! При цьому є чітке розуміння, що розпочати реформування потрібно зі створення реєстру земель. Нарешті, про корупцію, зокрема, в управлінських структурах. Тридцять років поспіль директора «заносили» до уряду гроші за підтримку підприємств, а тепер прийшов такий час, що вони не знають, куди треба заносити. Ця практика йде, і це хороший знак», - додав Милованов.

Про плани на 2020 рік міністр заявив, що завжди є небезпека виникнення перешкод.

«Однак серед першорядних завдань залишається залучення інвестицій. Простий приклад: Україна - найбільший виробник пшениці, а треба ще стати і найбільшим виробником макаронів, щоб і цю марку знали в світі», - сказав він.

Раніше Милованов пояснив, чому не падають ціни при зміцненні курсу.

Також нагадаємо, Милованов хоче збільшити податки на землю і нерухомість.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...