Пожежа в Одесі: рятувальники знайшли ще 2 тіла

Читать на русском
В Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу під час розбору завалів внаслідок пожежі рятувальники знайшли ще 2 тіла. Кількість загиблих зросла до 12.
Ілюстративне фото.

У понеділок, 9 грудня, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу під час розбору завалів внаслідок пожежі рятувальники знайшли ще 2 тіла. Таким чином, кількість загиблих зросла до 12 осіб.

«9 грудня о 00.35 під час розбору завалів виявлено тіло 1 особи. О 05.15 під час розбору завалів виявлено тіло 1 особи», - сказано у повідомленні ДСНС.

Пожежа в Одесі: остання перевірка відбулася 5 років томуОстання перевірка згорілого коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі проводилася 5 років тому.

Також відомо, що з 30 постраждалих у лікарнях залишається 9 осіб.

До робіт по ліквідації наслідків пожежі залучено 275 осіб та 41 одиниця техніки. Продовжуються аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи.

Як відомо, 4 грудня близько 10:00 в будівлі Одеського коледжу сталася пожежа. Однією з причин пожежі вважають пробеми з проведенням в будівлі, яка не змінювалася з 1996 року. В результаті пожежі постраждали більше 30 осіб.

Загинуло 12 осіб.

Безвісти зниклими після пожежі вважаються 8 людей.

До 10 січня Кабмін проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх закладів освіти, охорони здоров'я та транспортної інфраструктури.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: