У Британії оприлюднили план Джонсона щодо Brexit

Читать на русском
Лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін оприлюднив секретний план по Brexit уряду Бориса Джонсона, звинувативши консерваторів у брехні.

Лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін оприлюднив «секретний» план по Brexit уряду Бориса Джонсона, звинувативши консерваторів у брехні.

Про це повідомляє BBC.

«Джеремі Корбін заявив, що секретний документ, отриманий лейбористами, показує, що Борис Джонсон неправильно представляє суспільству свою угоду щодо Brexit і руйнівний вплив, який матиме ця угода для Північної Ірландії», - йдеться в повідомленні.

Корбін назвав цей документ «вагомим доказом», що Північна Ірландія буде «символічно відокремлена» від решти Великої Британії після Brexit, шляхом введення митних перевірок.

Джонсон неодноразово говорив, що між островом Ірландія і Британією не буде ніякого кордону.

Секретний документ передбачає введення митного контролю на кордоні між основною частиною Великобританії і Північною Ірландією, що де-факто означає появу повноцінного кордону в межах однієї держави.

Корбін заявив, що це неприпустимо для інтересів держави, а крім того справлятиме негативний вплив на економіку Великобританії.

Джонсон уже спростував «злив» лейбористів, назвавши слова Корбіна «маячнею».

Нагадаємо, 28 жовтня британський прем'єр Борис Джонсон офіційно прийняв пропозицію ЄС про продовження процесу Brexit до 31 січня 2020 року після того, як парламент не підтримав його угоду про вихід.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: