Зеленський ввів у дію рішення РНБО про посилення енергетичної безпеки

Читать на русском
Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки».

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Відповідний указ №874 був опублікований 2 грудня. Згідно з документом, контроль за виконанням рішення покладено на секретаря РНБО Олексія Данилова. Указ вступає в дію з дня його опублікування.

У рішенні РНБО «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки" йдеться про необхідність підвищення ефективності державної політики у сфері енергетичної безпеки. Зокрема, РНБО пропонує Кабміну внести на розгляд Верховної ради законопроекти щодо:

  • нарощування обсягів видобутку природного газу, нафти, сланцевого газу до 1 квітня 2020 року;
  • створення мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів з урахуванням вимог Євросоюзу до 1 квітня 2020 року;
  • нової редакції Кодексу України про надра.

Також Рада пропонує забезпечити перегляд енергетичної стратегії України до 1 квітня 2020 року.

Нагадаємо, що у разі відсутності нового газового контракту між Росією і Україною з 1 січня 2020 року російський газ, який буде закачуватися до підземних сховищ. Газ закачають в сховища до підписання договору.

Нагадаємо, «Газпром» направив «Нафтогазу» офіційну пропозицію продовжити транзитний або укласти новий контракт на один рік.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал