У Мін'юсті анонсували впровадження електронного обліку в'язнів

Читать на русском
Міністерство юстиції розробило спеціальне програмне забезпечення для електронного обліку осіб, які перебувають у пенітенціарних установах на території України.

Міністерство юстиції розробило спеціальне програмне забезпечення для електронного обліку осіб, які перебувають у пенітенціарних установах на території України.

Про це 28 листопада повідомив глава відомства Денис Малюська на презентації Тo do list.

«У нас немає жодних достовірних даних про кількість ув'язнених у пенітенціарних установах України. Ми приблизно розуміємо, що це понад 50 тисяч - можливо, 55, 53, можливо, плюс-мінус кілька тисяч. Ми не можемо це адмініструвати, ми не розуміємо, що відбувається з людьми в усіх установах, у нас немає обліку», - наголосив міністр.

За його словами, за останні кілька місяців було розроблено спеціальне програмне забезпечення для пенітенціарних установ, яке дозволить не тільки вести облік ув'язнених, але і враховувати всі ризики, пов'язані з конкретною особою.

«Для того, щоб мати уявлення про те, що відбувається в установах – хто де перебуває, куди переміщається і що з такою особою відбуватиметься далі - буде здійснено облік засуджених», - пояснив Малюська.

Раніше повідомлялося, що в Україні мають намір скоротити кількість в'язниць.

Також у Мінсоцполітики спростували повідомлення про припинення виплат лікарняних.

Як відомо, мінстр Кабміну Дмитро Дубілет пообіцяв найближчим часом запустити проєкт «Електронні лікарняні».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: