У чотирьох областях України стартував процес висунення кандидатів на місцевих виборах

Читать на русском
Процес висування кандидатів на місцевих виборах 29 грудня 2019 року розпочався, повідомили в ЦВК.

Процес висування кандидатів на місцевих виборах 29 грудня 2019 року розпочався.

Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зазначається, що подання документів до територіальних виборчих комісій (ТВК) для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 грудня включно. А до 5 грудня включно ТВК ухвалюватимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

Повідомляється, що близько 22 політичних партій подали до ЦВК копії рішення вищого керівного органу партії про участь їх місцевих організацій у перших місцевих виборах разом з копією статуту партії.

Перелік цих партій невдовзі буде оприлюднено на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії в розділі «Місцеві вибори» (підрозділ «Призначені вибори»).

Перші вибори депутатів сільських, селищної, міських рад Обʼєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищного, міських голів, призначені на 29 грудня 2019 року, відбудуться у 6 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) (3 сільських, 1 селищній, 2 міських ОТГ) у 4 областях України (Дніпропетровська, Львівська, Сумська, Чернівецька).

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь близько 55,5 тисяч виборців.

Нагадаємо, 18 листопада розпочався процес висування кандидатів на місцевих виборах 22 грудня 2019 року. Реєстрація кандидатів триватиме до 27 листопада включно.

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія (ЦВК) призначила перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...