Зеленський зробив бізнес-пропозицію голові Alibaba

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський в п'ятницю, 8 листопада, провів зустріч із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма.

Президент України Володимир Зеленський в п'ятницю, 8 листопада, провів зустріч із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма, під час якої запропонував відкрити в Україні R&D-центр (дослідний центр) компанії.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Зеленський зазначив, що до влади в Україні прийшли молоді люди, які хочуть змін і хочуть зробити країну привабливою для інвестування.

«У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб в країні з'являлися такі люди, як Ви», - зазначив глава держави під час зустрічі.

Зеленський також висловив зацікавленість у спільних освітніх проектах, зокрема у сфері інформаційних технологій, адже Україна прагне створювати конкурентний ІТ-продукт.

Також, на його думку, Україна може запропонувати багато цікавих бізнес-можливостей для інвесторів, зокрема для компанії Alibaba.

Так, в останні роки в Україні було відкрито понад 100 R&D-центрів відомих світових компаній - таких, як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle і Siemens.

Володимир Зеленський запропонував Джеку Ма розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba в європейському регіоні.

Крім того, президент зазначив, що Україна має одних з кращих у світі фахівців з data analytics і може запропонувати дійсно сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту (data analytics and artificial intelligence).

Нагадаємо, Зеленський в четвер, 7 листопада, провів зустріч із найбільшими виробниками тютюнових виробів в Україні.

Також Зеленський на міжнародному економічному форумі закликав інвестувати в Україну.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.