Посольство Ізраїлю припиняє роботу в Україні

Читать на русском

Посольство Ізраїлю в Україні припиняє роботу дипломатичного відомства в Києві через внутрішній конфлікт з Мінфіном.

Посольство Ізраїлю в Україні припиняє роботу дипломатичного відомства в Києві через внутрішный конфлікт з Міністерством фінансів країни.

Про це про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці посольства.

У повідомленні сказано, що рішення міністерства не залишило іншого вибору.

«На жаль, рішення Міністерства фінансів не залишає нам іншого вибору, як прийняти вищевказаних заходів, оскільки життєвим інтересам держави Ізраїль буде завдано шкоди», - наголошується в повідомленні.

У посольстві сподіваються, що «криза буде вирішена якнайшвидше».

Як відомо, Ізраїль оголосив про закриття своїх посольств і представництв не тільки в Україні, але і по всьому світу. Причиною є страйк, оголошений робочим комітетом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Ізраїлю. Починаючи з 1:00 за єрусалимським часом і до отримання нових оголошень всі дипломатичні місії Ізраїлю будуть закриті для відвідувачів.

У МЗС країни заявили, що Міністерство фінансів спробувало скоротити витрати ізраїльських дипломатів і представників по всьому світу і застосувати нові правила звітності заднім числом.

Нагадаємо, посол розповів, що за офіс Україна відкриє в Єрусалимі.

Раніше прем'єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньяху запросив Володимира Зеленського найближчим часом відвідати Єрусалим.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: