Українська електронна бібліотека: в уряді поділилися планами

Читать на русском
Він додав, що частина дій, зусиль і коштів буде разом з Міністерством освіти спрямована на те, щоб така звичка з'являлася в школі.

Міністр культури Володимир Бородянський повідомив, що український культурний фонд і Міністерство цифрової трансформації планують спільну роботу над створенням електронної бібліотеки.

Про це пише «Радіо Свобода».

Про це він сказав, коментуючи популяризацію читання, яку назвав одним із завдань свого відомства.

Міністр наголосив, що для того, щоб люди більше читали, у них повинна бути звичка читати, яка формується в школі, в сім'ї, в дитинстві.

Він додав, що частина дій, зусиль і коштів буде разом з Міністерством освіти спрямована на те, щоб така звичка з'являлася в школі.

Також він звернув увагу, що відіграє велику роль наявність контенту, тобто наявність цікавих книг.

Програма Кабміну: що нового (і не дуже) обіцяють у сферах культури та спортуНовий уряд обіцяє запровадити єдиний електронний квиток для всіх мистецьких і культурних закладів та продовжити справу попередників і створити Нацреєстр даних про об'єкти культурної спадщини.

Він уточнив, що для забезпечення наявності уряд розглядає варіант електронних книг, щоб створити «мінімальний бар'єр» для доступу до літератури.

«Зараз ми працюємо. Український культурний фонд разом, зараз вже приєднається Міністерство цифрової трансформації щодо створення української електронної бібліотеки. Для того, щоб у кожній школі, у кожному місті, де є інтернет або де він буде найближчим часом, була можливість дитині дістатися до книги.... Доступ ми забезпечимо, наприклад, електронним способом», - заявив міністр.

Що нового (і не дуже) обіцяють у сферах культури та спорту - за посиланням.

Також ми писали, що Кабмін Гончарука за перший місяць роботи дав понад 180 обіцянок.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...